Villa Palm, Amazing Views

  • 930 м²

Має зручне розташування, Villa Palm, Amazing Views Marbella пропонує терасу з басейном.

Для зручності гостей в віллі є повністю обладнана кухня, а також їдальня на відкритому повітрі. Ресторан Menu Gourmet, де подають страви іспанської кухні, розміщений на відстані 7-хвилинної прогулянки від помешкання в Марбелії.

Пляж Кабопіно на відстані 10 хвилин їзди машиною, а Гольф-клуб «Calanova» - на відстані 15 хвилин їзди машиною від вілли. Вілла в Марбелії розміщена за 2 км від таких природних пам'яток, як Playa de Artola. Для любителів спорту Villa Palm, Amazing Views є ідеальною відправною точкою для знайомства зі спортивним життям Марбелії, адже Гольф-клуб "Кабопіно Гольф Марбелья"" знаходиться на відстані 20 хвилин їзди машиною. Завдяки автобусній зупинці Hacienda Las Chapas, розташованій поблизу помешкання, гості можуть легко дістатися до Марбелії.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Villa Palm, Amazing Views Марбелья
Villa Exclusiva Con Piscina Privada Climatizada
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Exclusiva Con Piscina Privada Climatizada

10
Чудово 2 відгуки
23 м від помешкання
USD 1478 USD 1330
за ніч
Villa Lioness Exclusive Villa With Pool And Sauna
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Lioness Exclusive Villa With Pool And Sauna

110 м від помешкання
Marbella Bliss - Serenity 4-Bedroom Villa With Exclisive Heated Private Pool & Jacuzzi, Tropical Garden, Marbesa - Steps From The Cabopino Beach
Ціна лише для моб. пристроїв

Marbella Bliss - Serenity 4-Bedroom Villa With Exclisive Heated Private Pool & Jacuzzi, Tropical Garden, Marbesa - Steps From The Cabopino Beach

8.9
Відмінно 33 відгуки
175 м від помешкання
USD 1013 USD 912
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Відкритий басейн
    • Сад
    • Обладнання для барбекю

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Гардеробна
    • Тераса
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензіїVUT/MA/100371
    Часті питання
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться найближче до цієї вілли?
      Автобусна зупинка Hacienda Las Chapas розташована на відстані 10-хвилинної прогулянки від цієї вілли.
    • Які правила заїзду та виїзду з Villa Palm, Amazing Views?
      Гості Villa Palm, Amazing Views повинні заїхати не пізніше 21:00 і виїхати до 11:00.
    • Які ресторани є поруч з цією віллою?
      Найближчі ресторани до цієї вілли - це ресторан Menu Gourmet, де подають страви іспанської кухні, а також ресторан Restaurante Triana, відомий іспанською кухнею.
    • Чи є в віллі басейн?
      Так, гості вілли можуть насолоджуватися басейном на території помешкання.
    • Чи є в цій віллі тераса?
      Так, на цій віллі є тераса з басейном.
    • Чи є на Villa Palm, Amazing Views кухня?
      Так, на Villa Palm, Amazing Views є повністю обладнана кухня.
    • На цій віллі можна з домашніми тваринами?
      Так, у цій віллі, зазвичай допускається розміщення з домашніми тваринами, але краще заздалегідь зателефонувати, щоб упевнитися в цьому.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Villa Palm, Amazing Views Марбелья

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити